30. června 2023

“POD POKLIČKOU” Letní besedování u dobrého jídla a pití v zahradách Zikmundovy vily

Vážení přátelé Zikmundovy vily, zdravíme vás z cestovatelského kopce na Nivách a moc rádi bychom vás pozvali na besedování v zahradách Zikmundovy vily spojené s ochutnávkou dobrého jídlo a lahodného vína. Povídání nazvané “Pod pokličkou” bude sice neformální, zato inspirativní a s překrásným výhledem na město Zlín. Budeme se na vás těšit buď na jedné či na celé sérii letních besed v naší zahradě. Své místo si rezervujte na info@zikmundovavila.cz, počet míst je omezen.

Space X, Netflix, Kiwi, ShipMonk – světoznámé značky a česká stopa v nich David Pavlík. Nenechte se mýlit jeho pracovními pozicemi v oblasti technologií a vývojářství. David tam totiž také vařil! A to nejen pro své přátele a kolegy, ale například i pro české velvyslanectví v USA.

Chcete si popovídat o jeho pracovních a kuchařských zkušenostech? A nahlédnout mu při tom doslova pod pokličku? Přijďte a užijte si besedování u přípravy lososa či kachny přímo nad ohněm.

Cena: 1500 Kč (jídlo & pití), hudba.

 

Akce se koná s podporou Fondů EHP 2014–2021, bude z ní pořizována foto dokumentace.

Místo konání :
Zikmundova vila

Chcete dostávat zprávy o dění v Zikmundově vile?

  Otevírací doba

  Areál Zikmundovy vily je přístupný v čase vypsaných prohlídek nebo v době konání veřejných akcí, a to pouze pro osoby s platnou vstupenkou. Tu lze zakoupit výhradně online na těchto stránkách (neplatí u událostí, kde je uveden volný vstup).

  Areál Zikmundovy vily

  Kontaktní formulář

   * povinné údaje